Hakkımızda

Biometri-CS Ekibi

2002 yılında ticari hayatına başlayan BiometriCS Ankara Beysukent'teki Merkez binası ve yine Ankara Bilkent Cyberpark'daki şube ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, savunma ve güvenlik sektörleri başta olmak üzere her türlü bilişim projelerinde özgün donanım ürünleri ve yazılım uygulamaları geliştirme, yazılım ve donanım entegrasyonu, altyapı, danışmanlık ve diğer destek hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuşur.Başta güvenlik, personel devam / takip, erişim kontrolü, PC ve uygulama log-on, ve kişi tanımlaması gibi parmak izi ve yüz tanıma teknolojilerinin kullanıldığı uzmanlık isteyen kendine özgü uygulamalarda dinamik ve deneyimli kadrosu ile firmamız mühendislik gücünü ve tecrübesini hizmetinize sunmaktadır.

Suç ve suçlularla mücadelede büyük gayret gösteren emniyet güçlerimizin ve güvenlik sektörünün ihtiyaç duyduğu özgün parmak izi projelerinde en ileri teknolojileri sunan firmamız, Emniyet Genel Müdürlüğünün suçla savaşta etkin şekilde ve başarıyla kullanmakta olduğu Canlı Parmakizi sistemlerinin tedarikçisidir.


Biometri-CS Merkez Ofisi

Firmamız dünyanın önde gelen güvenlik firmalarından olan CrossMatch (SmithsHeimann Biometrics) ve Cognitec'in temsiliciğini sürdürmektedir.

BiometriCS ayrıca her türlü yazılım projeleri için web tabanlı uygulamalar ve biometrik parmetrelerin kullanıldığı yazılım geliştirme alanlarında tamamen size özgü, esnek, kullanıcı dostu, kaliteli ve hesaplı çözümler sunmaktadır.


Ar-Ge'ye Dayalı Özgün ve Üstün Çözümler

Biometri-CS özellikle parmakizi ve yüz tanıma alanları başta olmak üzere özgün ve üstün ürün ve sistemler geliştirmektedir.


Misyonumuz

Misyonumuz müşterilerimizin, güvenlik başta olmak üzere, çeşitli ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda yüksek teknolojili, öncü ve yaratıcı çözümler geliştirerek sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin güvenlik ve diğer gereksinimlerini biyometrik ve bilişim teknolojilerinin sunduğu üstün imkanlarla karşılayarak ürünlerimiz ve hizmet kalitemiz ile lider bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini eksiksiz ve tam olarak anlamak, bu ihtiyaçları karşılamak üzere yazılım ve donanım alanlarında en yeni ve en üstün ve en güvenli teknolojileri müşteri odaklı hizmet anlayışı, modern üretim yöntemleri ve etkin destek ile birleştirerek karşılamak, Çalışanlarımız için sıcak bir çalışma ortamı yaratmak, kişisel gelişimi desteklemek, ve onlara değer vermek, İş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz için ise güvenilir, sürekli olarak yeni ve çeşitli alanlarda iş potansiyeli yaratan bir çözüm ortağı olmaktır.


Biometri-CS Kalite Belgesi Biometri-CS Kalite Belgesi